İmza Taşıma 8 Yıldır Kusursuz hizmet vermektedir.

2010'yılından itibaren KAYSERİ 'de ve Türkiye'nin tüm illerin aralıksız olarak Nakliyat Taşımacılık hizmeti vermektedir.
 
Güvenilir bir evden eve nakliyat için hemen bizimle iletişime geçiniz. İş potansiyelimizi sürekli artırıp teknolojiyi takip ediyoruz.İş disiplini yüksek, referans müşterisi çok olan İmza Evden Eve Nakliyat 2010 yılından itibaren bu sektörde hızla büyümektedir.
 
Sunduğu hizmetlerde; evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat, parça eşya taşıma, tek parça eşya nakliye, koli malzeme taşıma ev taşımacılığı, kurumsal olarak şirketlere kiralık kamyon veya kamyonet çalıştırma, piyano taşıma, antika ve değerli eşya nakli, depolama, parça eşya nakliyatı gibi hizmetlerinde kalitesini, güvenirliğini ve müşteri memnuniyetini başarının ve sürekliliğinin anahtarı olarak görmektedir.
 
Taşıma yapılacak eşya yoğunluğuna göre her türlü kapasiteye sahip 15'in üzerinde aracımız bulunmaktadır.
 
Profesyonel hizmet ile taşıma çok kolay. Evden eve nakliye sektöründe zirvede olan firmamız size ev taşımacılığı konusunda hizmet sunmaktan mutluluk duyar.
 
Bizim işimiz nakliye bu konuda uzmanız nakliyat firmaları ve nakliyat şirketleri ile anlaşırken lütfen yetki belgesi sorunuz

 

MİSYONUMUZ

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken kalite, güvenlik, çevre ve sağlık şartlarına uygun olarak çalışmayı ve ilgili yasal mevzuata uymayı şirket prensibi olarak kabul etmiştir.

Ülkemizde henüz bir "Nakliye hizmeti" ile ilgili eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Neden Biz?