Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

İmza nakliyat eğitimli kadrosu ile fabrikanızı yeni fabrikanıza güvenli bir şekilde taşıyoruz. Kayseri fabrika taşımacılığı denildiğinde deneyimli personellerimiz ve özel ekipmanlarımız ile İmza nakliyat fabrika taşıma akıllara gelir.

Fabrika taşımacılığı esnasında makinalarınız, ofis malzemeleriniz ve diğer değerli tüm eşyalarınızın zarar görmemek koşulu ile özel ekipmanlar ile titizce paketlenir. Fabrika taşımasında ağır makinalar liftler ile taşınmaktadır.

Fabrika nakliye hizmetimizde öncelikle ofis ekipmanlarınız özel korumalı ve deneyimli kodromuz ile zarar görmeden dikkatli şekilde paketlenir. Raflarda bulunan eşyalarınız dikkatli bir şekilde geride hiçbir şey bırakmayarak fabrika taşımasında paketlenir. Özel elektronik esşyalarınız hiçbir zarar görmeyecek şekilde fabrika taşıması kapsamı ile özenle paketlenip taşınır. Fabrika taşımasının en önemli bölümü ağır makinalar ve üretim bantları gibi diğer makinalar liftler ile taşınmaktadır. Yeni fabrikaya taşıma işlemi yapıldığından eşyalarınız sizin ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda yerli yerine taşınır.